Taksi Reklam
Dolmuş Reklam
Minibüs Reklam
Otobüs Reklam
Elektrik Direkleri
Mobil Pano Reklam
Araç Giydirme Hizmetleri
Bina Cephe ve Duvar Reklamları
Özel Projeler
Mobil Sahne
Uygulama Örnekleri
 
Araç Kaplama
İstanbul Mutsan sanayi sitesinde yer alan 1200 m² üretim tesisinde dijital baskı, poster pano, indoor, outdoor, ışıklı ve ışıksız reklam tabelaları, neon reklam tabelası, ticari araç kaplama, araç filo giydirme, araç folyo giydirme, vinil (vinyl) germe, folyo baskı, iç ve dış mekan yönlendirme tabelaları, folyo kesim, branda, mech, vinil (vinyl) baskı, vinil (vinyl) duvar ve cephe giydirme ve kaplama hizmetleri, ışıklı reklam panosu, one way vision (owv) araç ve cam bina uygulamaları, dekota, forex, pvc dekota folyo sıvama, pleksiglas ve polikarbon reklam ürünleri gibi reklam çözümlerini reklam verenlere servis etmektedir.

Baskı Makinesi: Dış Mekan Vutek UV: Vutek UltraVu II 3360 (4, 6 veya 8 renk seçenekleriyle 720 dpi baskı kalitesinde, 320 cm enine kadar saatte 196 m² hızıyla branda, folyo, kağıt, mesh, vinil (vinyl), one way vision (owv) ve tekstil ürünlerine baskı yapılabilmektedir.) Vutek dijital baskı orjinal Vutek boya kullanarak yapılmaktadır.

Baskı Makinesi: İç Mekan Seiko, HP 5500
Folyo kesim makinesi CNC Kesim makinesi (roter)


Araç Kaplama, Araç Reklam Giydirmenin Avantajları: Açık hava reklamcılığında alternatif çok fazla sayıda mecralar bulunmaktadır. Reklam Tabelaları, Billboard, Totem, Mega Boada, Raket, Ticari Araç Reklamları, Duvar Ve Çatı Reklam Alanları gibi reklam verenin kullanabileceği bir çok alternatif mecra bulunmaktadır, diğer açık hava reklam ünitelerine nazaran şirketlerin kendi bünyelerinde bulundurdukları araç filoları ile yapılan araç giydirme çok daha ekonomik olmaktadır, bu araçlar genelde nakliye, servis, toplantı amaçlı kullanılan ve çoğunlukla trafikte bulunan aktif araçlardır. Şirket filonuzun uzun süreli dayanabilen birinci sınıf bir malzeme kaplanması ile aracınızın üzerindeki reklamı 3 sene kullanabilirsiniz.
Kısa Kısa: Araç Reklam Dijital baskı ile kendi araçlarınız tüketicilerinize daha fazla ulaşım olanağı sağlıyor. Dijital baskılı araçlarınız, yıllık ortalama 110.000 Km yol kat eder, yüksek oranda görünürlük sağlar. Tüketicilerinizin firmaya/markaya yönelmesini sağlar. Firma/Marka bilinirliğinizi arttırır. Şirket araçları üzerindeki dijital baskı marka/ürün reklamları diğer mecralara göre büyük oranda fiyat avantajı ve görünürlük sağlıyor.

BRANDA (VİNİL, VİNYL) BASKI: Düz ve delikli kumaşlardır, Branda PVC ( Polivinil klorür ) esaslı bir malzemedir. Uygulama alanına göre 5 metreye kadar mükemmel bir dijital baskı imkanı sunulabilmektedir. Branda (vinil,vinyl) sağlamlığından dolayı bir çok alanda tercih edilmektedir. Digital Baskı sektöründe branda ( vinyl ) afiş, tabela ve yüzey giydirme olarak kullanılmaktadır. En çok kullanılan reklam afişlerinden biri kuş gözü diye tabir ettiğimiz alüminyum halkaların brandanın köşelerine açılması ile bu alanlardan montajı ip ile yapılandır bir diğeri ise brandanın sağ ve sol kısımlarına sopa geçirecek kanallar asılır ve bu sopalar vasıtası ile brandanın montajı yapılır. Vinylin en çok kullanılan alanlarından biri de inşaat alanlarının dış kısmına asılan reklam alanlarıdır. Plexi Glass, Polikarbonat Levha, Alüminyum v.b plaka ölçüleri standart olduğundan dolayı, büyük ölçülü tabela sistemlerinde Vinyl Baskılı Tabela tercih edilmektedir. Vinyl, Branda Germe ile ışıklı ve ışıksız vinyl germe reklam tabelaları, duvar reklamları, cephe giydirme, çatı tabelası, afişler vb bir çok alanda kullanılmaktadır.

P.O.P. Malzemeleri: Ürünün perakende noktalarda nihai tüketicinin dikkatini çekmek, ürünü tanıtmak veya tüketiciye ürünü hatırlatmak amacı ile hazırlanan malzemelerdir. Poster, pankart, dön-kart, raf etiketi, deneme standı, teşhir üniteleri, pino, vitrin için hazırlanmış üniteler vb her türlü basılı malzemeler P.O.P. olarak adlandırılır.
Klasik pop ürünleri hariç yaratıcı, farklı, dikkat çeken yeni tasarımlar ile pop malzemeleri daha fazla ilgi yandırmaktadır.

Stand: Standlar ürün tanıtımlarında, süpermarketlerde, ürün tattırımlarında, promosyon dağıtımlarında hediye dağıtımlarında kolay kullanımlı demonte, portatif ve hafif oluşu çantasıyla kolay taşınım imkanı ile zaman ve kolaylık sağlar. Tüm standlarımız farklı ebatlarda üretilmekte ve dijital baskı uygulanarak teslim edilmektedir. Poster çeşitler; Örümcek Stand, Örümcek Masa, Roll Up, X Banner, PVC Sunum Tattırım Standı, desk, Flag Pole, Ürün Standları, Pleksi Stand, Ahşap Stand, Fuar Standları, Teşhir Standları, Displey Standlar, panset pano, panset masa, p.o.p malzemeleri, konstrüksiyonlu tanıtım standları, vs.

Tabela: Metal, ahşap, cam, sert plastik vb kullanılarak imal edilir, bu malzemeler tek başlarına kullanabileceğimiz gibi, kombine bir şekilde de kullanılabilir.
İçten Led aydınlatmalı tabela, Endirek led aydınlatmalı tabela, Kutu plexi harf Tabela, Kutu paslanmaz harf Tabela, Kutu Alüminyum harf Tabela, Işıklı ve ışıksız Plexi tabela, Işıklı ve ışıksız Vinyl germe tabela, Alüminyum oyma tabela, Plexi kabartma tabela, Fener tabela, Demir konstüriksiyon Tabela, Alüminyum konstüriksiyon Tabela, NEON TABELA, Neon Yazılı Tabela, Işıklı Neon Yazı, Gravür Tabela, Polikarbon tabela, Duratrans kasa Tabela, Krom kutu harf tabela, Kayan Yazı, Elektronik Tabela, Totem Tabela, Çatı Tabela, Hareketli Reklam, Cephe Tabelası, Bayi Tabelası, Kule Tabelası, Totem Kule, Raket Tabela, Fener Tabela,